wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

Telewizja

Sprawdź aktualną promocję telewizji

Lokalność to nasz atut, zważywszy na zaufanie tysięcy klientów.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza, świetnie wykwalifikowany personel to jeden z tajników sukcesu. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Widzimy Państwa potrzeby, z zainteresowaniem wsłuchujemy się w Państwa opinie, stąd wdrażane są do oferty kolejne nowości programowe. Liczne ankiety i sondy pozwalają układać nam razem z naszymi klientami wyjątkową ofertę programową.

Myślimy globalnie… działamy lokalnie i to jest nasza mocna strona.

Nasza oferta programowa to najlepsze filmy, doskonałe programy informacyjne i publicystyczne. Dzięki kanałom tematycznym oraz przyrodniczo-naukowym zdobędą Państwo nową wiedzę, zainteresowania. Najzabawniejsze kreskówki, a także programy rozrywkowe i muzyczne dostarczą mnóstwo relaksu, radości. A to wszystko z najwyższą jakością techniczną obrazu i dźwięku.

Stale poszerzamy ofertę programową o programy cieszące się największą popularnością w ogólnopolskich rankingach oglądalności. W ostatnim czasie nasza oferta została uatrakcyjniona o nowe kanały sportowe w jakości HD: ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2 i ELEVEN SPORTS 3 oraz Animal Planet, History HD, FOX HD i National Geographic Channel HD. Obecnie w pakiecie Multikino zapewniamy Państwu dostęp do 123 kanałów, a 62 z nich nadawanych jest w jakości HD!

Zobacz naszą ofertę programową