wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

Reklama Telewizyjna

Spot reklamowy

Reklama telewizyjna to głównie spoty reklamowe. To jedna z najbardziej popularnych form reklamy. Spoty trwające do 30 sekund emitowane są w bloku reklamowym przed TELEDNIEM. Mogą to być: animacje, plansze statyczne czy materiały filmowe. Wszystkie z lektorem i muzyką. Spoty emitowane są w bloku reklamowym przed premierowym wydaniem TELEDNIA o godzinie 20:00 oraz przed wszystkimi powtórkami tego programu w godzinach 22:00; 08:30; 10:00; 12:00; 14:00; 16:00; 18:00. W weekendy i święta blok reklamowy emitowany jest po trzy razy w każdy z tych dni o 12:00; 16:00 i 18:00.

Parametry spotu reklamowego: rozdzielczość spotu 1920 x 1440 (FullHD) lub mniejsza - (może być mp4, divx, mpeg, indeo, xvid, quick time, wmv)

Film reklamowy

Telewizja Kablowa Bełchatów ma w swojej ofercie również produkcję filmów promocyjnych i reklamowych. Są to najczęściej kilkuminutowe produkcje opowiadające o działalności firm, ich historii, planach i osiągnięcia. Z tej formy promocji korzystają również instytucje, urzędy a także kluby sportowe i stowarzyszenia.

Program sponsorowany

Program sponsorowany to atrakcyjna forma pokazania swojej firmy. Sponsor programu wskazywany jest w 8 sekundowych spotach przed i po programie. Dodatkowo każdy program poprzedzają 4 zwiastuny, w których również wskazywany jest sponsor programu. Logo sponsora umieszczane jest we wszystkich reklamach telewizyjnych związanych z audycją sponsorowaną.

Wywiad sponsorowany

Wywiad sponsorowany to maksymalnie 3 minutowa rozmowa. Sponsor określa tematykę o której chce mówić, ta może być dowolna, nie może jednak wykraczać poza dobry obyczaj i prawo.

Przykładowe produkcje spotów video:


DOLSAT - Spot dotyczący cyfryzacji

DOLSAT - Promocja DVB-T

DZIENNIK ŁÓDZKI

MEBIN

PORT ŁÓDŹ

VABBI

WRANGLER LEE