wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

Nasze atuty

SuperSieć optyczna nagrodzona z konkursie organizowanym pod patronatem Ministra Gospodarki i UKE

 • Światłowody
 • Usługa Internetu świadczona jest głównie w oparciu o sieć światłowodową o topologii gwiazdy, która dociera do każdego budynku (Fiber To The Bulding). Takie rozwiązanie zapewnia nieograniczone możliwości przesyłowe, a kilka ringów optycznych gwarantuje telekomunikacyjną niezawodność (99,99%). Liczba i struktura światłowodów sprawia, że jest jedyną taką siecią optyczną w Polsce. DOLSAT zbudował pierwszą w Polsce takiej skali sieć FTTB, zachowując jednocześnie niezbędne wskaźniki ekonomiczne. Inwestycja SuperSieci kosztowała ponad 5 mln złotych (w przeliczeniu na abonenta, to kilkakrotnie więcej, niż to czym mogą się pochwalić najwięksi operatorzy). Bełchatów jest miastem specyficznym z największym w Polsce, ponad 60% odsetkiem gospodarstw domowych korzystających z szerokopasmowego Internetu. Jak się okazuje, ponad 80% abonentów Internetu w Bełchatowie, to klienci Dolsatu. Warto więc inwestować w ich zadowolenie.

 • Nieograniczone możliwości przesyłu ...
 • SuperSieć optyczna FTTB, uzupełniająca działającą sieć telewizji kablowej, jest jednocześnie największą siecią teleinformatyczną w Bełchatowie, posiadającą największe możliwości przesyłowe. Takie hybrydowe połączenie pozwala być otwartym na wszelkie nowe technologie i tworzyć cybernetyczny raj w naszym mieście w niezagrożony i ekonomicznie uzasadniony sposób. To wielka sztuka, wymagająca dogłębnej znajomości branży i kierunków jej rozwoju. Jeszcze niedawno standardem na rynku było 30 Mb/s, teraz DOLSAT w atrakcyjnych cenach oferuje łącza 100 Mb/s, 200 Mb/s , 300 Mb/s a nawet 600 Mb/s.

 • Technologia przyszłości
 • Jeszcze niedawno promowana była Triple Play – czyli SuperSzybki dostęp do Internetu, Telewizji analogowej i Telefonii. Dziś oferujemy Państwu także Telewizję cyfrową i związane z nią usługi. Interaktywna telewizja cyfrowa, telewizja wysokiej rozdzielczości, zmiana sposobu oglądania treści wideo, przewartościowanie na wielu płaszczyznach multimediów – to zagadnienia, których jesteśmy świadomi i nad którymi czuwa Zespół ds. Wdrażania Nowoczesnych Technologii.

Bezpieczeństwo

 • Profesjonalny i szybki serwis techniczny
 • Dbając o najwyższą jakość usług DOLSAT zapewnia obsługę profesjonalnego serwisu technicznego. Klienci zawsze mogą liczyć na fachową poradę, pomoc i szybką obsługę.

 • Bezpieczeństwo danych
 • DOLSAT oferuje pocztę skanowaną programem antywirusowym, szyfrowanie poczty oraz szyfrowane połączenia w komunikatorach.

 • Dostęp do dodatkowych usług
 • Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, DOLSAT zapewnia dostęp do dodatkowych usług:

  - poczta e-mail w domenie @dolsat.pl

Gwarancja jakości

Ponad 8 tysięcy zadowolonych klientów w Bełchatowie to najlepsza rekomendacja i gwarancja jakości

Dynamiczny rozwój, wiedza i doświadczenie sprawiają, że oferta DOLSAT jest najchętniej wybierana na rynku. Zaufanie klientów i ugruntowana pozycja lidera rynkowego zobowiązuje. Atrakcyjna cena jest ważna ale to nie wszystko. Spółka dba nie tylko o to, aby oferta była najatrakcyjniejsza pod względem cenowym ale również wyróżniała się pozytywnie na tle firm konkurencyjnych. Wysoka jakość świadczonych przez DOLSAT usług, miła obsługa, profesjonalny i szybki serwis techniczny oraz wdrażanie nowoczesnych technologii informatycznych sprawiają, że klienci wybierając ofertę czują się bezpieczni. DOLSAT działa w oparciu o przeświadczenie, że sukces w długim okresie i zaufanie na rynku mogą osiągać tylko firmy dbające w sposób szczególny o jakość oferowanych usług.

Szybkość przepływu

Internet zachowuje się jak woda - dobrze płynie tylko grubymi rurami. Nie lubi wąskich gardeł, bo ważna jest szybkość przepływu.

Kliknij, aby powiększyć