wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

Reklama na kanale DOLTEXT

Plansze reklamowe

Kanał reklamowo – informacyjny DOLTEXT jest doskonale znany naszym klientom reklamowym oraz mieszkańcom. Od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. DOLTEXT to plansze reklamowe firm oraz ogłoszenia drobne mieszkańców.

DOLTEXT emitowany jest 24h/dobę, każdego dnia w roku. Każda plansza ma nadany numer. Wyświetlana jest przez 25 sekund około 70 razy na dobę. Wraz z emisją planszy na kanale DOLTEXT, Reklamodawca otrzymuje publikację w tym samym czasie ogłoszenia wraz z miniaturą planszy na www.ebelchatow.pl w kategorii USŁUGI.

Parametry planszy reklamowej: 1920x1080 px ; format otwarty: photoshop lub corel dowolna wersja; format zamknięty: jpg, png, bmp.

Ogłoszenia komercyjne na kanale DOLTEXT

Dotyczy rozpowszechnienia informacji skierowanych do odbiorców, zachęcających do zakupu towarów lub skorzystania z usług. W tej opcji, nie można umieszczać nazw firmy, adresów siedziby oraz adresów mailowych zawierających nazwę firmy. Ogłoszenie komercyjne ma formę planszy tekstowej na jednolitym tle, bez elementów graficznych.

W cenie publikacji ogłoszenia komercyjnego wchodzi koszt produkcji ogłoszenia, publikacja na kanale DOLTEXT i na www.ebelchatow.pl

W tej kategorii mieszczą się również ogłoszenia typu „dam pracę”.

Przykładowe produkcje plansz