wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

Telewizja

Sprawdź aktualną promocję telewizji

Lokalność to nasz atut, zważywszy na zaufanie tysięcy klientów.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza, świetnie wykwalifikowany personel to jeden z tajników sukcesu. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Widzimy Państwa potrzeby, z zainteresowaniem wsłuchujemy się w Państwa opinie, stąd wdrażane są do oferty kolejne nowości programowe. Liczne ankiety i sondy pozwalają układać nam razem z naszymi klientami wyjątkową ofertę programową.

Myślimy globalnie… działamy lokalnie i to jest nasza mocna strona.

Nasza oferta programowa to najlepsze filmy, doskonałe programy informacyjne i publicystyczne. Dzięki kanałom tematycznym oraz przyrodniczo-naukowym zdobędą Państwo nową wiedzę, zainteresowania. Najzabawniejsze kreskówki, a także programy rozrywkowe i muzyczne dostarczą mnóstwo relaksu, radości. A to wszystko z najwyższą jakością techniczną obrazu i dźwięku.

Stałe poszerzamy ofertę programową w oparciu o programy cieszące się największą popularnością w ogólnopolskich rankingach oglądalności. W ostatnich 2 latach nasza oferta analogowa została uatrakcyjniona o nowe kanały Kuchnia TV, Nickelodeon i Polsat News. A oferta cyfrowa została wzbogacona o kanały: BBC Entertainmen, BBC Knowledge, BBc Lifestyle, BBC HD, Filmbox HD, Filmbox Family, Filmbox EXTRA i Filmbox Action, Fox HD i Foxlife HD, History HD, Polsat Film HD, TVP Seriale, Sundance Channel HD, CI Polsat.. Testujemy nowe kanały. Nasi klienci mogą zapoznać z ofertą programową i podzielić się z nami swoimi opiniami. Dzięki temu ciągle możemy uatrakcyjniać naszą ofertę ...

Zobacz naszą ofertę programową