wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

O nas

DOLSAT jest operatorem telekomunikacyjnym z ponad 30 letnim doświadczeniem

Prezes Dolsat Sp. z o.o.

Spółka DOLSAT jest największym operatorem usług multimedialnych w Bełchatowie. Jej infrastrukturą objęte jest całe miasto i pobliskie gminy. Na rynku usług telekomunikacyjnych działa od 1989 r. Długoletnie doświadczenie, duża dynamika rozwoju i innowacyjność sprawiły, że z usług spółki korzysta blisko 65% mieszkańców Bełchatowa.

Na zdjęciu: Darosław Łakomski - Prezes Dolsat Sp. z o.o.


Atutem ofert spółki jest przede wszystkim kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów. Jako pierwszy operator na rynku lokalnym DOLSAT wprowadził usługę pakietową „Triple Play”, oferującą telewizję, Internet i telefonię.

Dążenie do upowszechnienia przez firmę DOLSAT dostępu do innowacyjnych usług, w szczególności Internetu szerokopasmowego pozwoliło na osiągnięcie już na koniec 2006 r. zdecydowanie największego udziału w rynku lokalnym. Obecnie blisko 8 tysięcy z ok. 9,5 tysiąca użytkowników Internetu szerokopasmowego w Bełchatowie - to klienci spółki. Powyższe liczby sprawiają, że staje się ona ewenementem w skali kraju. Około 60% gospodarstw domowych w mieście korzysta z Internetu szerokopasmowego. Średnia dla Polski to 22% a dla Unii Europejskiej 32% (źródło: EUROSTAT). Z pełną odpowiedzialnością można mówić o informatycznym mieście i e-społeczeństwie.

Biuro Reklamy DOLSAT, w której zatrudnieni są specjaliści ds. reklamy i grafiki, od lat jest imponującym skutecznością medium reklamowym. Efektywna reklama, kreatywność, dostęp do zaawansowanych i nowoczesnych technik graficznych oraz wykorzystywane media własne o bardzo dużym zasięgu, sprawiają, że przekazy reklamowe klientów spółki trafiają do blisko 80% mieszkańców miasta.

Spółka DOLSAT to przedsiębiorstwo innowacyjne, dlatego też tworzy i realizuje projekty monitoringu miejskiego i osiedlowego jak i projekty inteligentnych budynków.

Lokalność to atut. Będąc firmą lokalną DOLSAT w szczególny sposób dba o zaspokajanie potrzeb klientów, tak, aby mogli cieszyć się z wszelkich nowości technicznych i programowych. Istotnym elementem przewagi konkurencyjnej jest inwestycja w nowoczesne technologie. Najnowocześniejsza i największa SuperSieć optyczna (jeden z nielicznych tego typu projektów w kraju - fiber to the building - FTTB), pozwala zaoferować klientom innowacyjne rozwiązania i wysoką jakoś usług w najatrakcyjniejszej cenie na rynku medialnym.


Zobacz również: Zarząd Historia