wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

Reklama na ebelchatow.pl

Reklama na stronie ebelchatow.pl
Banery reklamowe

Banery reklamowe publikowane na stronach internetowych, to jedna z najchętniej wybieranych form reklamy.

Do Państwa dyspozycji mamy specjalnie zaprojektowane strefy reklamowe. Dzienna liczba wywołań redagowanego przez nas portalu oscyluje na poziomie 20 tysięcy. W skali miesiąca jest to ponad pół miliona wywołań.

Wykonujemy projekty banerów do publikacji na redagowanym przez nas portalu www.ebelchatow.pl
i nie tylko.

Artykuły sponsorowane

Artykuł sponsorowany to maksymalnie 2 strony maszynopisu z 3 zdjęciami, logotypem i linkiem. Artykuły umieszczone są w specjalnej zakładce na www.ebelchatow.pl Autorem tekstu jest Reklamodawca. Treść może dotyczyć zarówno działalności gospodarczej, politycznej, społecznej czy hobbystycznej. Zagadnienia w nim poruszane muszą być zgodne z dobrym obyczajem i nie wykraczać poza prawo. Nie publikujemy artykułów nawołujących do nienawiści, rasizmu czy naruszających dobra osobiste innych.

Dane techniczne:

  1. Materiały do publikacji mogą być dostarczone w postaci plików: Microsoft Word, Open Office, tekstowych (txt, rtf)
  2. Zdjęcia dostarczone do publikacji mogą być w następujących formatach: JPG, BMP, PSD, TIFF, TGA lub w formacie odbitki (dodatkowy koszt skanowania).

Link reklamowy

Link to niewielki element o wielkich możliwościach umieszczany na stronie www.ebelchatow.plNajczęściej jest to element tekstowy, podkreślony, po kliknięciu na który internauta wchodzi na stronę podmiotu, którego link dotyczy. To świetna forma reklamy dla tych, którzy trudnią się pośrednictwem np. pracy czy obrotu nieruchomościami.