Jaki przebój kinowy na antenie Polsat Film w minionej dekadzie miał największą oglądalność?


„Avatar”
„Kevin sam w domu”
„Kraina lodu”

Nieustającą sympatią widzów tego kanału cieszą się pasma filmowe o godz. 21.00. - „Intrygujący poniedziałek”, „Sensacyjna środa” czy "Gwiazdorski piątek", „Sobotni Super Hit” i „Klasyczna niedziela”. Najbardziej znanym i najlepszym filmom z jakiego gatunku dedykowane jest pasmo wtorkowe, noszące nazwę „Wesoły wtorek”?


Horrory
Dramaty
Komedie

Największe premiery na antenie Polsatu Film w jubileuszowym miesiącu: „Thor", „Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz”, „Strażnicy Galaktyki” i „Strażnicy Galaktyki vol. 2” to widowiska rodem z komiksu. Z jakiego wydawnictwa pochodzą Ci superbohaterowie?


Wydawnictwo Image Comics
Wydawnictwo Marvel Comics
Wydawnictwo Archie Comics

Na początku października na antenie Polsat Film miał swój pierwszy pokaz film pt. „Terminal” a pod koniec tego miesiąca premierowo ukaże się „Cast Away - poza światem”. Te doskonałe filmowe opowieści łączy postać wybitnego amerykańskiego aktora. Podaj, jego nazwisko?


Bruce Willis
Johnny Depp
Tom Hanks

„O północy w Paryżu” to fantazja miłosna mistrza Woody’ego Allena i… jego największy hit kasowy od 25 lat plus Oscar za scenariusz (obok trzech nominacji do tej najważniejszej filmowej nagrody). Emisja filmu w Polsacie Film w czwartek, 31 października, o g. 21.00. Jaką nazwę nosi to pasmo?


„Nastrojowy czwartek”
„Miłosny czwartek”
„Romantyczny czwartek”

Jaki tytuł nosił program produkowany i emitowany na kanale Polsat Film pokazujący kulisy produkcji filmowych?


Film od kuchni
Za kulisami
Zza kamery

Jaki film wyemitowany na kanale POLSAT FILM wywarł na Tobie największe wrażenie? Uzasadnij dlaczego?


Imię i Nazwisko:
ID klienta:
Adres:
Telefon:
Email:

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz art. 9 ust. 2 lit. a) RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych; Dz. U.UE.L.2016.119.1). Dane osobowe uczestników konkursu przetwarzane będą wyłącznie w celu związanym z przeprowadzeniem konkursu.


Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią Klauzuli informacyjnej w zakresie ochrony moich danych osobowych.