wersja strony dla niedowidzacych
tłumacz języka migowego

kreseczka Klient Wiedza Infrastruktura

Nagrody

W powszechnie trwającym „wyścigu” o klienta DOLSAT pamięta, że najważniejsza nie jest „sprzedaż za wszelką cenę”, ale pozyskanie zaufania i ciągłe udowadnianie, że jesteśmy godnym dostawcą i partnerem, który dbałość o zaspokojenie nawet największych wymagań, potrzeb klienta traktuje jako nadrzędny cel swojej działalności. Wiemy, że „sukces komercyjny” to nie wszystko, a tak naprawdę liczy się uczciwość wobec klienta, która owocuje zadowoleniem i lojalnością kilku tysięcy „starych” oraz nowych klientów.

Wytrwałość, konsekwencja w działaniu i zaangażowanie pozwala nawet małym firmom na osiąganie dużych sukcesów, co potwierdzają zdobyte wyróżnienia. DOLSAT skutecznie realizuje strategię budowania społeczeństwa informatycznego w mieście. Jest to ewenement na skalę kraju w kwestii penetracji usługi Internetu w zasobach sieci kablowej operatora. Przekłada się to bezpośrednio na rozwój nie tylko młodych, ale pośrednio na wzrost całego regionu. Wszystko po to, by Bełchatowianie czuli, iż DOLSAT jest aktywnie zaangażowany w rozwój miasta- miasta na miarę EUROPY.

Spółka DOLSAT uhonorowana tytułem „Jakość Roku 2009” w dziedzinie Innowacji.

Spółka DOLSAT, bełchatowski lider rynku usług multimedialnych, potwierdziła, iż jej działalność i innowacyjne przedsięwzięcia są ewenementem na skalę kraju. Dlatego Kapituła Programu "Jakość Roku 2009" podjęła jednomyślną decyzję o przyznaniu firmie DOLSAT Sp. z o.o. tytułu "Jakość Roku 2009".

W procesie weryfikacji nadesłanych dokumentów eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. stwierdzili osiągnięcie przez firmę DOLSAT Sp. z o.o. wysokich standardów w odniesieniu do następujących kryteriów:

  • cechy krytyczne usług
  • skuteczność prowadzonej polityki jakości
  • zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów oraz realizację celów jakościowych
  • dotychczasowe osiągnięcia

Kliknij, aby powiększyć

Przedsiębiorstwo Fair Play

Przedsiębiorstwo Fair Play" to prestiżowa nagroda przyznawane już od 10 lat i jak podkreśla Krajowa Izba Gospodarcza, maja na celu wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw na polskim rynku, które osiągają sukcesy nie tylko w wymiarze gospodarczym, ale w swojej działalności kierują się moralnością i wysoką wrażliwością społeczną. DOLSAT Sp. z o. o. została uhonorowana tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play” w X jubileuszowej edycji programu w grudniu 2007r.

Uzyskanie tytułu „Przedsiębiorstwo „Fair Play” wcale nie było łatwe.Uczestnicy programu poddawani są wieloetapowej ocenie. Bardzo skrupulatnie sprawdzane są wszystkie związki zachodzące w ramach działalności firmy, m.in. z klientami, pracownikami, kontrahentami, środowiskiem lokalnym. Istotnym elementem audytu jest również prawidłowość rozliczeń finansowych i terminowość wywiązywania się ze zobowiązań, a także wsparcie i promocja lokalnej społeczności. Jak podkreśla organizator programu, przedsiębiorstwa uhonorowane tym tytułem tworzą elitarną grupę o określonym zaufaniu społecznym. Im wyższy poziom reprezentują laureaci programu, tym bardziej cenny jest tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play”

Dobrodziej Roku

„Dobrodziej Roku” jest niewątpliwie ogromnym wyróżnieniem. Konkurs o tytuł „Dobrodziej Roku” organizowany jest od 6 lat. Ogłaszany jest przez Prezydenta Miasta i kierowany do organizacji pozarządowych, które w swej działalności zajmują się między innymi wolontariatem i działalnością pożytku publicznego. Celem konkursu jest społecznej i promowanie firm działających na naszym terenie, wspierających działalność charytatywną oraz oświatę, kulturę czy sport. Działalność naszej firmy została już po raz kolejny dostrzeżona i wyróżniona za wspieranie organizacji pozarządowych w dziedzinie pomocy społecznej.

Od wielu lat DOLSAT pracuje na osiągnięty prestiż, a otrzymane nagrody „Dobrodziej Roku” oraz „Przedsiębiorstwo Fair Play”, najlepiej świadczą o tym, że wciąż inwestuje w swoje możliwości i podnosi standard usług, nie zapominając o wspieraniu potrzebujących. To wyróżnienie utwierdza w przekonaniu, że firma DOLSAT kroczy właściwą drogą.

Szeroki pas 2008

Zbudowana przez DOLSAT SuperSieć została uznana za jedną z najciekawszych ofert na rynku usług szerokopasmowych w Polsce. 19 listopada prezes spółki Darosław Łakomski odebrał nagrodę w konkursie „Szeroki pas 2008” organizowanym przez Computerworld.

Konkurs powstał po to by nagradzać i promować przedsięwzięcia innowacyjne i przygotowane z rozmachem. Dzięki temu to właśnie finaliści „Szerokiego pasa” wskazują trendy na rynku szerokopasmowym.

DOLSAT wyróżniono za SuperSieć - najprawdopodobniej jedyne tego typu przedsięwzięcie na taką skalę w kraju. Sieć Fiber To The Building zbudowana w 2008 roku to sieć internetowa, która do transmisji wykorzystuje światłowód. Dzięki temu SuperSieć umożliwia realizowanie szerokiego asortymentu interaktywnych usług multimedialnych.

Już w tej chwili DOLSAT oferuje: analogową telewizję kablową, szybki dostęp do Internetu - podstawowa usługa to 3 Mb/s, telefonię z przenoszeniem numerów, monitoring wizyjny.

Inne nagrody i wyróżnienia

Przedsiębiorstwo Fair Play i „Dobrodziej Roku” to nie jedyne wyróżnienia. W poprzednich latach spółka DOLSAT została wyróżniona:

  • 2005 – certyfikat Microsoft License Managment za spełnienie wymogów zarządzania licencjami na oprogramowanie
  • 2006 - nominacja do tytułu Lidera Biznesu 2006 r. (3. miejsce w konkursie)
  • 2007 - Brązowy Krzyż Zasługi dla Prezesa Zarządu Dolsat Sp. z o.o. przyznany przez Prezydenta RP za zasługi na rzecz społeczności lokalnej